Структура запослених

Директор: Ненад Младеновић тел.: 011/2415-322
Помоћник директора: Мирјана Кесић и Ратка Чеперковић тел.: 011/2415-556 локал 4
Координатор за уметнике: тел.: 011/2415-556 локал 4
Организатор практичне наставе: Жељко Герић
Педагог: Наташа Веселиновић тел.: 011/2415-556 локал 7
Психолог: Ирена Вукашиновић тел.: 011/2415-556 локал 7
Библиотекар: Бојана Тошић-Ранковић  
Администратор мреже: Јовановић Александар  
Секретар: Клашња Дамјан тел.: 011/2415-556
Административни радник: Ракић Јадранка

тел.: 011/2415-556

Шеф рачуноводства: Тодоровић Ирена
тел.: 011/2415-556 локал 10
Благајник: Лисковић Марина тел.: 011/2415-556 локал 10
Референт за ванредне ученике: Бјелић Снежана тел.: 011/2415-556 локал 6
Зборница тел.: 011/2416-565

 

Стручно веће компјутерске графике и моделирања

Гогић Милован (председник)
Анђелковић Милица
Грујовић Душко
Животић Дејан
Јовановић Александар
Корићанац Биљана
Кесић Мирјана
Марић Бобан
Мићић Јелена
Нина Жељко
Радовановић Станко
Ражнатовић Драгица
Рњак Владе
Савић Верица
Савић Вања
Срдановић Горан
Ћириловић Бранислав
Хрњак Петар
Чеперковић Ратка

Стручно веће машинске групе предмета

Павловић Зоран (председник)
Антић Весна
Ђуровић Милан
Савић Горан
Миловић Љиљана
Радовановић Драгица
Марсенић Рада

Стручно веће професора српског језика и књижевности и страних језика

Милошевић-Ђорђевић Гордана (председник)
Грковић Љиљана
Драгићевић Наташа
Џудовић Александра
Петровић Оливера
Протић Биљана
Јовановић Марина
Штрбац Мирјана

Стручно веће друштвене групе предмета

Ђорђевић Наташа (председник)
Веселиновић Наташа
Вукашиновић Ирена
Ђорђевић Гордана
Ковчић Катарина
Којић Душанка
Милић Гордана
Мркић Јелена
Тошановић Бранкица
Маћешић Ивана
Стевановић Александар
Тошић-Ранковић Бојана

Стручно веће математике и информатике

Кричка Мирјана (председник)
Стевановић Андрић Владана
Васић Лепа
Илић Драгана
Тодоровић Јовановић Драгана
Тркља Милка
Шведић Биљана

Стручно веће природних наука

Ђуровић Драгана (председник)
Голубовић Бранка
Миленковић Нада
Ђорђевић Горан
Билаковић Даница
Томић Јасна

Стручно веће физичког васпитања

Јовић Владица (председник)
Тодоровић Душан
Маловић Драгана
Секуловић Зара

Стручно веће практичне наставе машинске струке

Радојичић Зоран (председник)
Герић Жељко
Дадић Милан
Живковић Саша
Минић Миле
Шљиванчанин Радоје

Стручно веће уметничке групе предмета

Јанковић Момчило (председник)
Блечић-Стефановић Ивана
Бркановић Јасминка
Бунушевац Катарина
Вранешевић Зоран
Вукелић Драгутин
Вукадиновић Сања
Давичо Јелена
Дебенак Бојан
Ђокић Божидар
Живановић Гордана
Живковић Нада
Изгаревић Радомир
Јакић Јевтовић Ана
Јефтић Бугарин Сандра
Јовановић Бобан
Јовановић Вања
Јовановић Светлана
Лазовић Љиљана
Марковић Зорица 
Милин Марија
Милојевић Рогановић Марина
Нинковић Вук
Плавшић Срђан
Радуловић Славица
Ракић Тамара
Симић-Радојковић Оливера
Симовић Адријана
Стокућа Јелена
Суботић-Красојевић Ива
Црнчевић Деспина
Црнобрња Весна
Шћекић Данијела

Ваннаставно особље

Домар: Златић Ненад
Радник на одржавању машина: Живковић Саша
Спремачице:
Којић Славка
Фолић Горица
Здравковић Драгица
Косановић Мира
Лукић Мира
Миљковић Драгица
Станојевић Љиљана
Врховец Милена
Цветковић Драгана
Петровић Видосава
Ђурђевић Десанка

Loading...
Loading...